تی تلگرام

  • تاریخ : ۱۷ام شهریور ۱۳۹۷

رویداد استارت‌آپی کشاورزی (AgriTechSw) همزمان با نمایشگاه بین‌المللی IFarmExpo با حمایت وزارت جهاد کشاورزی برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این رویداد، ترویج فرهنگ کارآفرینی استارت‌آپی و ایجاد کسب‌وکار‌های نوپا با محوریت طرح‌های حوزه‌های توزیع محصولات کشاورزی، کشاورزی هوشمند و گلخانه‌های هوشمند عنوان شده است.

این رویداد میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ کشاورزی و استارت‌آپی با هدف​ ترویج فرهنگ کارآفرینی استارت‌آپی و ایجاد کسب‌وکار‌های نوپا با محوریت طرح‌های حوزه‌های توزیع محصولات کشاورزی، کشاورزی هوشمند و گلخانه‌های هوشمند​ خواهد بود.

تیم‌های برتر تشکیل‌شده این رویداد در حوزه‌های مختلف، تحت حمایت وزارت جهاد کشاورزی خواهند بود. رویداد استارت‌آپی کشاورزی یک رویداد ۳ روزه تجربی-آموزشی است که در روز اول  و دوم رویداد کارگاه‌هایی با هدف آماده‌سازی شرکت‌کنندگان برای ارائه در اختتامیه برگزار خواهد شد و در روز آخر نیز تیم‌ها فرصت دارند تا زمان اختتامیه روی ارائه خود کار کنند و نظر داوران و سرمایه‌گذاران دعوت‌شده در رویداد را تحت تاثیر قرار دهند.

فرهنگ‌سازی و آموزش مفاهیم کارآفرینی استارت‌آپی، ایجاد و معرفی کسب‌و‌کارهای نوپا در حوزه کشاورزی و ایجاد پل ارتباطی میان زیست‌بوم استارت‌آپی و صنعت کشاورزی از جمله مهم‌ترین موضوعات محوری این نشست تخصصی به شمار می‌آیند.

خاطر نشان می‌شود رویداد استارت‌آپی کشاورزی از ۲۲ تا ۲۴ شهریورماه در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت رویداد به نشانی AgriTechSw.ir مراجعه کنند. 

بیشتر بخوانید