تی تلگرام

  • تاریخ : ۳ام مهر ۱۳۹۷

نورپردازی داخل خانه بسیار مهم است. به همین دلیل یکی از اولین محصولات فناوری هوشمند که وارد خانه‌ها شده، حباب‌های ال‌ای‌دی است.

تغییر رنگ و تنظیمات اکثر این حباب‌ها به اتصال بلوتوث یا وای‌فای نیاز دارد. اما چراغ هوشمند هی‌لایت فقط گوش می‌دهد.

چراغ هوشمند هی‌لایت به اتصال اینترنت نیاز ندارد. در عوض، این دستگاه به فرمان‌های صوتی دیجیتالی که از یک اپلیکیشن همراه پخش می‌شود، گوش می‌دهد.

در چراغ هوشمند هی‌لایت هر رنگ، حالت یا تنظیمات روشنایی یک صدای خاص دارد. از نظر برخی افراد این یک نقص است اما با این دستگاه به آسانی می‌توان ۱۶ میلیون رنگ را تنظیم کرد.

انتخاب یک روشنایی مناسب، کار آسانی نیست. برای تصمیم‌گیری آسان‌تر، چراغ هوشمند هی‌لایت ۳۰ حالت مختلف را برای شرایط متفاوت ارائه می‌دهد. وقتی شما دارید آهنگ گوش می‌دهید، این حباب به موسیقی گوش می‌دهد و روشنایی مناسب را تنظیم می‌کند.

روشنایی و رنگ فقط ریتم موسیقی را نشان نمی‌دهد بلکه با تغییر حالت تغییر نیز می‌کند. در طول جشن‌ها مانند جشن تولد، هی‌لایت مانند شمع عمل می‌کند.

وقتی چراغ هوشمند هی‌لایت را فوت کنید، حباب خاموش می‌شود. با اینکه برخی از این حالت‌ها کاربردی نیستند اما برخی نیز کاربردهای مناسبی دارند.

وقتی شما کتاب می‌خوانید، هی‌لایت می‌تواند یک نور سفید و روشن را پخش کند تا چشم‌های شما اذیت نشود.

در شب، چراغ هوشمند هی‌لایت به دنبال صدای افراد خانه می‌گردد که در نیمه شب از خواب بیدار شده‌اند. سپس به آرامی روشن می‌شود تا کاربر بتواند راه خود را پیدا کند. وقتی خانه دوباره ساکت می‌شود، نور نیز کم می‌شود.

بیدار‌شدن از خواب نیز با چراغ هوشمند هی‌لایت آسان‌تر شده است. با شبیه‌سازی تغییرات رنگ در طول طلوع خورشید، صبح‌ها با آرامش بیشتری می‌توان از خواب بیدار شد. در حال حاضر هی‌لایت با مبلغ ۵۹ دلار به ازای هر سه حباب پیش‌فروش می‌شود.

بیشتر بخوانید