تی تلگرام

  • تاریخ : ۲۶ام تیر ۱۳۹۷

یکی از راه‌های ایجاد وجه تمایز بین همکاران و رقبا، ارائه خدمات باکیفیت و بهتر است. از طرفی ارائه این خدمات گاهی ملزم به استفاده از امکانات به‌روز مانند اینترنت و فناوری اطلاعات بوده و گاهی هم هزینه‌بر است.
 

یکی از راه‌های ایجاد وجه تمایز بین همکاران و رقبا، ارائه خدمات باکیفیت و بهتر است. از طرفی ارائه این خدمات گاهی ملزم به استفاده از امکانات به‌روز مانند اینترنت و فناوری اطلاعات بوده و گاهی هم هزینه‌بر است.
همچنین یکی از راه‌های افزایش کیفیت خدمات به مشتریان، به وجود آوردن شرایطی برای صرفه‌جویی در زمان از طریق نوبت‌دهی است که باعث ایجاد نظم برای ارائه‌دهنده خدمات و در نهایت رضایت مشتریان می‌شود.
با اپلیکیشن نوبت‌دهی و نوبت‌گیری «نوبتی» می‌توانید خدمات خود را تعریف کنید تا مشتریان شما به صورت آنلاین نوبت خود را در روز و ساعت دلخواه رزرو کنند.
اگر شما صاحب کسب‌و‌کار هستید و می‌خواهید از امکان نوبت‌دهی در نوبتی استفاده کنید، باید هنگام ثبت‌نام یا در قسمت تنظیمات در منوی کناری گزینه «من نوبت‌دهنده هستم» را فعال کنید.
پس از فعال‌سازی، در منوی کناری گزینه «ایجاد نوبت‌دهی» افزوده می‌شود. آن را انتخاب کنید. در صفحه نمایش داده‌شده نوع شغل خود را انتخاب کنید و سپس جزئیات مورد نیاز مانند استان، شهر، تصویر پروفایل، شبکه‌های اجتماعی، توضیحات و موقعیت جغرافیایی روی نقشه را وارد کنید.
در مرحله بعد می‌توانید نحوه نوبت‌دهی که شامل نوع خدمت و زمان‌بندی است را تعریف کنید. برای ویرایش و بررسی نوبت‌های ایجاد‌شده، به منوی کناری در صفحه نوبت‌دهی من مراجعه کنید.
یکی دیگر از امکاناتی که برای ارائه‌دهندگان خدمات در اپلیکیشن اندرویدی نوبت‌دهی قرار گرفته، درج مطلب است. با این امکان می‌توانید مطالب مرتبط با شغل خود همراه با تصویر را قرار دهید و مشتریان را با خدمات خود بیشتر آشنا کنید. در واقع در این قسمت می‌توانید برای شغل خود بازاریابی کنید.
در صفحه اصلی نوبتی همه خدمات موردنیاز شما نمایش داده شده است. اگر سرویس خاصی را مد نظر دارید، می‌توانید در قسمت بالای صفحه با وارد‌کردن عنوان، آن را پیدا کنید و یا حتی به تفکیک استان و شهر به جست‌وجوی آن بپردازید.
در بالای صفحه می‌توانید گزینه مرتب‌سازی را انتخاب کنید و از بین ۴ گزینه جدیدترین، قدیمی‌ترین، محبوب‌ترین و نزدیک‌ترین خیلی سریع‌تر به خدمات مورد نظر دست پیدا کنید.
گزینه محبوب‌ترین‌ها بر اساس تعداد دنبال‌کننده برای پست‌های ارسال شده توسط نوبت‌دهنده، تعداد لایک، تعداد نوبت‌های رزرو‌شده بهترین خدمات‌دهندگان را برای شما نمایش می‌دهد.
بعد از آنکه خدمت مورد نظر را یافتید، با انتخاب آن مشخصات بیشتر را در صفحه جداگانه مشاهده می‌کنید. در همین صفحه می‌توانید نوبت خود را در ساعت دلخواه رزرو کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.
اگر آدرس ارائه‌دهنده خدمات را بلد نیستید یا در پیدا‌کردن آن مشکل دارید، می‌توانید از امکان مسیریابی ‌روی نقشه استفاده کنید. این امکان هم فراهم شده تا با استفاده از اپلیکیشن‌های پیشرفته دیگری مثل گوگل مپ بتوانید مسیریابی بهتری را داشته باشید.
از دیگر امکانات نوبتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  مشاهده نوبت‌های رزرو‌شده
  دنبال‌شده‌ها
  جست‌وجوی خدمات یا مشاغل ‌روی نقشه
  مشاهده آمار مانند تعداد رزرو کاربران، نوبت ایجاد‌شده، آخرین تراکنش‌ها
  مشاهده پیام‌ها و اعلانات.
اگر از سامانه نوبتی به صورت مداوم استفاده کنید، می‌توانید موجودی خود را افزایش دهید و خیلی سریع‌تر و راحت‌تر نوبت‌های بعدی مورد نیاز را رزرو کنید، برای این کار کافی است به بخش مالی در منوی کناری بروید.
اگر شما به عنوان نوبت‌دهنده در نوبتی فعالیت کنید، می‌توانید با معرفی آن به دوستان خود و وارد‌کردن کد معرفی شما، ۱۷۰۰ تومان موجودی خود را افزایش دهید و اگر هم به عنوان کاربر عادی فعالیت کنید، به ازای هر معرفی و نصب نوبتی و وارد‌کردن کد شما ۲۰۰ تومان دریافت خواهید کرد.  
نقاط قوت این اپلیکیشن امکانات متعدد و کافی برای نوبت‌دهنده و نوبت‌گیرنده‌ و رابط کاربری زیبای این ابزار است. اما تجربه کاربری در برخی ‌قسمت‌های آن دچار ضعف‌هایی است.