تی تلگرام

  • تاریخ : ۲۷ام تیر ۱۳۹۷

اگر شما طراح وب هستید یا در زمینه طراحی فعالیت دارید، کانوا فور ورک (Canva for Work) بازار مناسب شما‌ست. راهکار جدید کانوا فور ورک قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را در زمینه مدیریت پروژه طراحی ارائه می‌دهد. این ابزار تمام موارد ضروری را دارد و قابلیت مدیریت پروژه‌ را نیز اضافه کرده است از قبیل قالب‌های سفارشی برای موارد بازاریابی تیم و اسناد. 

اگر شما طراح وب هستید یا در زمینه طراحی فعالیت دارید، کانوا فور ورک (Canva for Work) بازار مناسب شما‌ست. راهکار جدید کانوا فور ورک قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را در زمینه مدیریت پروژه طراحی ارائه می‌دهد. این ابزار تمام موارد ضروری را دارد و قابلیت مدیریت پروژه‌ را نیز اضافه کرده است از قبیل قالب‌های سفارشی برای موارد بازاریابی تیم و اسناد. این گزینه‌های همکاری با قابلیت اشتراک‌گذاری، کنترل دسترسی و جریان تیمی همراه شده ‌تا به کاربران در دسترسی به اهدافشان کمک کند.
قابلیت‌های مهم این اپلیکیشن به شرح زیر است:
 اشتراک‌گذاری پوشه
 قالب‌های تیم
 کنترل دسترسی برای تیم‌ها
 پایگاه داده تصاویر، فونت‌ها و طرح‌ها.
اگر تیم از راه دور شما شامل طراحان می‌شود، این اپلیکیشن برای شما مفید خواهد بود زیرا یک روش ساده و خلاقانه برای مدیریت پروژه‌های طراحی ارائه می‌دهد. می‌توان از آن برای چیزی به‌سادگی اینفوگراف‌های رسانه‌ اجتماعی و به پیچیدگی طراحی وب‌سایت استفاده کرد.