تی تلگرام

  • تاریخ : ۳۰ام دی ۱۳۹۷

اولین رویداد استارتاپی عناب با هدف معرفی این محصول و گسترش تولیدات آن، تجاری‌سازی و برند‌سازی در بیرجند برگزار خواهد شد. محورهای برگزاری این رویداد، فرآورده‌های عناب در حوزه‌های محصولات دارویی، غذایی و بهداشتی است.

مهم‌ترین ویژگی این رویداد که آن را از سایر رویدادها متمایز می‌کند، بر پایه محصول‌بودن آن است. به گفته برگزارکنندگان، این استارتاپ مختص ایده‌پردازی محض نیست و باید با محصول تولیدی که ممکن است محصول اولیه یا نهایی باشد، شرکت کرد.

گفتنی است ایران پس از چین، کره و تایوان چهارمین تولیدکننده بزرگ عناب در جهان است و خراسان جنوبی با تولید بیش از ۹۸درصد عناب کشور، بزرگ‌ترین تولیدکننده این محصول گرانبها در ایران به شمار می‌رود. ثبت‌نام در این رویداد از آذرماه امسال آغاز شده و تا بهمن ماه ادامه خواهد داشت و تمامی فعالان حوزه کشاورزی، دانش‌آموختگان، دانشجویان و عموم مردم با تولید محصول هرچند ساده می‌توانند در این رویداد شرکت کنند و محصول خود را در معرض داوری داوران حوزه ‌تخصصی کارآفرینی، کشاورزی و غذایی قرار دهند.

این رویداد حلقه آخر و یا به عبارتی حلقه مفقوده برای تجاری‌سازی و برند‌سازی است که از یک محصول ساده شروع شده و پس از داوری و گسترش‌دادن توسط تولید‌کنندگان و کارخانجات صنایع غذایی و اخذ مجوز‌های لازم، به تولید انبوه می‌رسد و همچنین می‌تواند موجب تشویق و ترغیب کشاورزان حوزه‌ عناب شود. نشست نهایی اولین رویداد استارتاپی عناب در خراسان جنوبی، ۹ اسفندماه برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان و صاحبان محصول در این حوزه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رویداد به نشانی chilaan.com مراجعه کنند.


لینک های تاپ
آپ موزیک