تی تلگرام

  • تاریخ : ۲۱ام آذر ۱۳۹۷

یلدای کارآفرینان استارت‌آپی برای دومین بار در استان لرستان به همت همفکر لرستان و با همکاری اتاق بازرگانی استان لرستان در و با حمایت هفته‌نامه شنبه روز پنجشنبه ۲۹ آذر ۹۷ در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان برگزار خواهد شد.

یلدای کارآفرینان استارت‌آپی رویدادی است که هر سال به مناسبت شب یلدا برگزار می شود. سال قبل با حضور حداکثری فعالان اکو سیستم استارتاپی ایران برگزار شد. امسال هم مانند سال گذشته جمعی از فعالان اکوسیستم استارت‌آپی لرستان نیز رویداد «دومین یلدای کارآفرینان استارت‌آپی» را در لرستان برگزار می کنند.

این رویداد هر سال به مناسبت شب یلدا با حضور مدیران استارت‌آپ‌ها، صندوق‌های خطرپذیر، شتابدهنده‌ها، فضای کار اشتراکی، استودیوها، فعالان استارت‌آپی، مدیران دولتی و حاکمیتی، مدیران اتحادیه‌ها، سرمایه‌گذاران سنتی و … برگزار می‌شود.

دومین دورهمی یلدای کارآفرینان استارت‌آپی لرستان با حضور ۱۵۰ نفر از فعالان حوزه کارآفرینی و نوآوری لرستان و ایران گردهم می آیند تا از بیم ها و امیدهایشان برای سال ۹۸ بگویند. از مشکلاتی که پشت سر بود و از موانعی که باید گذر کنیم و از آینده پیش روی اکوسیستم استارت‌آپی لرستان و ایران.

امسال در شب خاطره انگیز یلدا با رویدادی بزرگتر، با شکوه‌تر و برنامه‌هایی متنوع‌تر میزبان فعالان استارت‌آپی و کارآفرینی لرستان و ایران خواهیم بود. این گردهمایی که در سالن اتاق بازرگانی لرستان برگزار می‌شود، طبق روال هر سال شامل انتقال تجربه و پنل پرسش و پاسخ با حضور کارآفرینان، فعالان استارتاپی و مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهد بود.

همچنین در حاشیه رویداد برای فضایی درنظر گرفته‌شده تا در زمان پذیرایی پیش از برنامه و استراحت بین برنامه و پایان مراسم خود را به دیگران معرفی کرده و از فضای تعاملی موجود برای شبکه‌سازی و ایجاد ارتباطات موثر استفاده کنند.

در یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی لرستان آرزو خسروی بنیانگذار استارت‌آپ فرش آنلاین و حامد ولی پوری بنیانگذار استارت‌آپ بیمیتو برای جوانان استارت‌آپی لرستان صحبت خواهند کرد.

یلدای کارآفرینان استارت‌آپی لرستان برای انتقال تجربه‌ها و توسعه ارتباطات حرفه‌ای است، کارآفرین‌ها، صاحبان ایده، برنامه نویس‌ها، طراح‌ها، سرمایه‌گذاران، مشاوران و سایر علاقمندان به کسب‌وکار در «یلدای کارآفرینان استارت‌آپی لرستان» گرد هم آمده و در مورد ایده‌ها، استارت‌آپ‌ها، کسب‌وکارها و علاقه‌مندی‌های خود گفتگو می‌کنند.

لینک ثبت نام در رویداد: 

https://evnd.co/7fEQs


لینک های تاپ
آپ موزیک