تی تلگرام

  • تاریخ : ۳ام دی ۱۳۹۷

انتخابات هیات‌مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران

به‌گزارش روابط عمومی اتحادیه فناوران – اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران که دارای پروانه کسب معتبر هستند، می‌توانند به عنوان کاندیدای انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه فناوران، از طریق سامانه ایرانیان اصناف www.iranianasnaf.ir ثبت‌نام کنند.

کاندیداها پس از ثبت‌نام در سامانه ایرانیان اصناف بایستی مدارک خود را به صورت فیزیکی به سازمان صنعت، معدن و تجارت تحویل داده و نامه مربوطه به مراجع دیگر را از سازمان دریافت کنند.

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در این خصوص گفت: به افرادی که پروانه کسب آنها صادر نشده بود و یا مراحل پایانی صدور مجوز کسب را می‌گذرانند یک ماه فرصت داده شد تا با مراجعه به اتحادیه و اتمام مراحل پروانه کسب را جهت ثبت‌نام دریافت کنند. وی افزود: وظیفه اتحادیه فراهم کردن شرایطی مساوی برای حضور فعال تمامی اعضا در انتخابات اتحادیه صنف فناوران رایانه است.

وی تاکید کرد: اتحادیه خانه تمام اعضای صنف است و هر کدام از اعضا که قصد خدمت به همکاران خود را دارند، میتوانند با حضور در اتحادیه خدمات بهتری به مجموعه اعضا تحت پوشش ارایه دهند.

نوشته ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات هیات‌مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران آغاز شد اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.