تی تلگرام

  • تاریخ : ۲۲ام شهریور ۱۳۹۷

استارت‌آپ‌ها برای ثبت‌نام در جیتکس دبی ۲۰۱۸ که ماه آینده برگزار می‌شود، از طریق لینک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اقدام کنند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران امسال نیز مانند سال گذشته حامی حضور استارت‌آپ‌های برتر در نمایشگاه جیتکس دبی خواهد بود.

بنابر اعلام اتاق تهران امسال ۱۸ استارت‌آپ جهت حضور در این رویداد بعد از ثبت‌نام در جیتکس دبی و گذر از دو مرحله داوری جهت بهره‌مندی از فضای اختصاص یافته به استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۸ معرفی می‌شوند.

پس از ثبت‌نام در جیتکس دبی، استارت‌آپ‌های منتخب می‌توانند در مسابقات متعدد استارت‌آپی جیتکس شرکت کنند، با سرمایه‌گذاران و شتابدهنده‌ها جهانی مذاکره کنند و تجربه یک نمایشگاه بین‌المللی و حضور در عرصه جهانی را کسب نمایند.

علاقمندان و استارت‌آپ‌ها جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند عضو کانال تلگرام اطلاع رسانی برنامه ریزی اتاق تهران در جیتکس به آدرس t.me/tccimGitex شوند و در اسرع وقت فرم ثبت نام در لینک زیر را پر کنند.

لینک ثبت‌نام در جیتکس دبی:

tccim.ir/dynamicPage.aspx?form_id=4

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس اتاق تهران: ۱۸۶۶‌ و یا شماره تماس ۸۸۷۱۴۴۷۲ دفتر مدیریت کسب و کارهای نوین و توسعه خدمات تماس حاصل نمایند.

ضمنا بنابر اعلام اتاق از اطلاعات ثبت شده استارت‌آپ‌ها جهت دعوت و مشارکت در سایر رویدادهای دیگر اتاق تهران استفاده خواهد شد.

بیشتر بخوانید