تی تلگرام

  • تاریخ : ۳۱ام تیر ۱۳۹۷

به کمک اپلیکیشن الوبیز می‌توانید در سریع‌ترین زمان و کمترین هزینه از مشاوران کسب‌و‌‌کار در سراسر کشور مشاوره بگیرید و از امکانات متعدد این برنامه مانند «پرسش و پاسخ»، رزرو مشاور و… بهره‌مند شوید.
 

به کمک اپلیکیشن الوبیز می‌توانید در سریع‌ترین زمان و کمترین هزینه از مشاوران کسب‌و‌‌کار در سراسر کشور مشاوره بگیرید و از امکانات متعدد این برنامه مانند «پرسش و پاسخ»، رزرو مشاور و… بهره‌مند شوید.
اگر به‌تازگی کسب‌و‌کار یا استارت‌آپی را راه‌ انداخته‌اید و می‌خواهید به کسب‌و‌کار خود رونق دهید یا در امور مالیاتی، مالی، بیمه کمک دریافت کنید، می‌توانید از اپلیکیشن الوبیز استفاده کنید. این اپلیکیشن در حوزه‌های مختلف مربوط به کسب‌و‌کار خدمات مشاوره ارائه می‌دهد. الوبیز یک بستر ارتباطی بین مشاوران و صاحبان کسب‌و‌کارها‌ست. نحوه کار با این اپلیکیشن به شرح زیر است:
پس از دانلود و نصب الوبیز، باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا کد تایید از طریق پیامک برای شما ارسال شود. در صفحه اصلی اخبار و اطلاعات جدید در این حوزه قرار دارند. به علاوه در قسمت جست‌وجو بالای صفحه امکان جست‌وجوی مشاوران مورد نظر شما قرار گرفته است. برای طرح سوالات عمومی، می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را در بخش مربوطه برای مثال، راه‌اندازی کسب‌وکار، مالکیت معنوی، مالیات، بیمه، منابع‌ انسانی، قراردادها و غیره مطرح کنید. پس از تایید سوال شما، مشاوران الوبیز به شما پاسخ خواهند داد.
قسمت بعدی این اپلیکیشن، «مشاوره» است که در آن می‌توانید فهرست مشاوران را مشاهده کنید. این فهرست به تفکیک دسته‌بندی و حوزه تخصص نشان داده می‌شود. نام مشاور، عکس پروفایل، حوزه تخصص و هزینه دریافتی مشاور در پروفایل هر یک از مشاوران قید شده ‌و کاربر می‌تواند از همان قسمت به طور مستقیم تماس بگیرد. درصد پاسخگویی مشاور و امتیازاتی که از کاربران دریافت کرده‌اند، در پروفایل مشاوران نمایش داده می‌شود تا به شما در انتخاب یک مشاور مناسب کمک کند.
پس از انتخاب یک مشاور و ورود به پروفایل او، کد مشاور، تخصص‌ها و حوزه‌های فعالیت مشاور، پاسخ‌هایی که به کاربران داده است‌ و نظرات کاربران درباره او ثبت شده است. در بالای این صفحه، تقویم کاری مشاور به تفکیک روز و ساعت نمایش داده شده ‌و کاربر می‌تواند روز و ساعت مورد نظر خود را رزرو کند. کاربر می‌تواند مشاور را با دوستان خود به اشتراک بگذارد، او را به فهرست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کند‌ یا برای او پیام بفرستد.
برای رزرو، می‌توانید با لمس گزینه «رزرو‌کن» وارد صفحه‌ای شوید، سپس حداقل زمان مکالمه، اطلاعات تکمیلی و زمانی که مایل هستید مشاور با شما تماس بگیرد‌ را وارد کنید و منتظر شوید که مشاور با شما تماس بگیرد.
در قسمت «مشاوران من» نیز می‌توانید فهرست مشاورانی که از آنها مشاوره دریافت کرده‌اید‌ و نیز مشاوران محبوب خود را دریافت کنید. در قسمت گفت‌وگوها تمام پیام‌های ارسال شده برای مشاوران نمایش داده می‌شوند. این اپلیکیشن‌ فهرست تماس‌ها، رزروها و اطلاعات دیگر درباره شما را ذخیره می‌کند و شما می‌توانید در زمان دیگر آنها را جست‌وجو و مشاهده کنید.
اما اگر می‌خواهید از خدمات مشاوره استفاده کنید، باید ابتدا حساب خود را شارژ کنید. برای این منظور، در منوی کناری گزینه شارژ حساب کاربری را انتخاب کنید. در اینجا می‌توانید مبلغ دلخواه خود را وارد کرده و حساب خود را شارژ کنید. پس از دریافت مشاوره، این مبلغ مشاوره از حساب شما کسر می‌شود.
همچنین صاحبان کسب‌و‌کارهای موفق و با‌تجربه می‌توانند به وب‌سایت این اپلیکیشن مراجعه کرده و به عنوان مشاور ثبت‌نام کنند تا تجربیات کاری خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند.