تی تلگرام

  • تاریخ : ۴ام دی ۱۳۹۷

استارت‌آپ‌های فرانسوی

بیش از ۱۲کارآفرین و پیشرو از صحنه استارت‌آپی فرانسه در این رویداد شرکت دارند. این گروه درباره نحوه تشکیل استارت‌آپ‌های ژاپنی و اینکه چگونه شرکت‌ها به تقویت اکوسیستم خود برای همکاری جهانی کمک می‌کنند و چگونه استارت‌آپ‌های فرانسوی می‌توانند از تغییر شرایط کسب‌و‌کار در ژاپن استفاده کنند، با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند.

به عنوان سومین اقتصاد بزرگ دنیا، ژاپن روی تقویت اکوسیستم‌های نوآوری تمرکز می‌کند تا پویایی خارجی را به فراتر از مرزهای خود بکشاند. سیاست‌های جدید این کشور در خصوص کسب‌و‌کارها نیز یک محیط قانونی کارآمدتری را برای تحول شرکت‌ها و پشتیبانی از استارت‌آپ‌ها فراهم کرده است. امسال، دولت ژاپن نیز برنامه پشتیبانی از استارت‌آپ‌ها را با نام جی‌-استارت‌آپ راه‌اندازی کرده ‌که هدف آن تشویق و تقویت توسعه استارت‌آپ‌های ژاپنی در آن سوی مرزها و ایجاد کسب‌و‌کارهای منحصر به فرد است.

همانطور که از موفقیت مرکاری، یکی از شرکت‌های جی‌-استارت‌آپ مشخص است، صحنه استارت‌آپی ژاپن در حال تغییر است. نوآوری باز در سراسر دنیا تسریع یافته است و یکی دیگر از شرکت‌های پشتیبان جی‌-استارت‌آپ به نام آی‌بی‌ام ژاپن نیز از طریق ایجاد یک اکوسیستم نوآوری جمعی اقداماتی را انجام می‌دهد تا به رشد استارت‌‌آپ‌های جهانی از طریق تطابق محصولات نوآورانه خود با دارایی‌های آی‌بی‌ام از قبیل خدمات شناختی، تجزیه و تحلیل و خدمات فضای ابری کمک کند تا نیازهای مشتریان در سراسر دنیا را برآورده کند.

برنامه جی‌-استارت‌آپ

برنامه جی‌-استارت‌آپ نه‌تنها خدمات انکوباتوری استارت‌آپ‌های رقیب را در سراسر دنیا انجام می‌دهد، بلکه از استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان داخلی دعوت و پشتیبانی می‌کند. این برنامه مطابق با تعهدات همکاری برگزار می‌شود تا از استارت‌آپ‌هایی که در جولای سال ۲۰۱۸ ثبت‌نام کرده‌اند، پشتیبانی کند.

دولت ژاپن به تغییر بازار خود و تبدیل آن به یک محیط کاری با کیفیت ادامه می‌دهد تا نیازهای کسب‌و‌کارهای جهانی را از طریق ارائه محیط کاری ارزشمند و جهانی که به شرکت‌ها امکان می‌دهد توسعه یابند و رونق پیدا کنند، برآورده سازد. این کشور فرصت‌های جدید و هیجان‌انگیز را در اقتصادی ایجاد می‌کند که مقررات خود را با مقررات سایر اقتصادها تطبیق می‌دهد تا امکان رشد شرکت‌ها در بازارهای جدید را فراهم کند.

نوشته استارت‌آپ‌های فرانسوی از اکوسیستم ژاپنی بهره می‌برند اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.